
Coosemans Schilderwerken Februari Challenge – Hele maand februari op onze Driving Range!
Tijdens de maand februari kan je op onze Driving Range deelnemen aan de Tee To Green Challenge, mogelijk gemaakt door Schilderwerken!
Laat zien hoe scherp je mikvermogen écht is en probeer de hoogste score neer te zetten.
Om een geldige score te registreren, moet je:
– een Inrange-handicap hebben
De challenge loopt de hele maand februari, dus er is tijd genoeg om meerdere pogingen te wagen en je persoonlijke record te verbeteren!
Een dikke dankjewel aan Peter Coosemans van Coosemans Schilderwerken, onze trotse sponsor van deze maandelijkse uitdaging.
Al sinds 1989 zit Peter Coosemans in het vak. Eerst in dienstverband, daarna als zelfstandige helper en sinds 2004 heeft hij ervoor gekozen om als volledig zelfstandige te werken.
Dit betekent dus meer dan 30 jaar ervaring in de branche. De allernieuwste decoratie- en verftechnieken behoren tot zijn specialiteiten. Hiervoor volgt hij regelmatig opleidingen die ervoor zorgen dat hij steeds op de hoogte is van de meest recente nieuwigheden. Hij is ook een specialist als we spreken over verfspuitwerken voor binnen.
Kom langs, test je skills en maak kans op eeuwige roem op het leaderboard!


